Witamy w Morphosa, w agencji interaktywnej, która niemożliwe tworzy od zaraz, a cuda zajmują jej trochę czasu.

Szukamy klientów którzy tak samo jak my - chcą przełamywać stereotypy i wyrózniać się na rynku. Czy Ty również się do Nich zaliczasz? Poniżej przedstawiamy nasze realizacje, które wykonaliśmy z pasją i z pełnym zaangażowaniem dla naszych wyjątkowych klientów.

Tworzyliśmy dla

Energetyka zawodowa. Ochrona środowiska. Przemysł techniczny. Zaprojektowaliśmy trzy koncepcje, wykonaliśmy kreatywną stronę w oparciu o system wordpress.
Buyshark to innowacyjna platforma wymiany gier oraz akcesoriów na gotówkę. W ramach współpracy byliśmy odpowiedzialni za wykonanie w całości serwisu łącznie z dedykowanym oprogramowaniem.
Zrealizowaliśmy od A do Z największy w Polsce portal o tematyce disco-polo. Zaprojektowaliśmy makiety graficzne, wdrożyliśmy je w nasz autorski system CMS.
Stworzyliśmy sklep internetowy – BabyLoveDecor, oferujący produkty typu handmade z ubraniami dla Twojego dziecka. W ramach współpracy stworzyliśmy dedykowane oprogramowanie i kreatywny projekt graficzny sklepu jak i pozostałe dodatki typu:  szablon allegro, bannery reklamowe.
Wykonaliśmy stronę internetową dla gry on-line o tematyce popularnego anime - Dragon Ball.  Stworzyliśmy kreatywny branding, wyróżniliśmy skutecznie markę na tle konkurencji.
Zrealizowaliśmy wszelkie makiety, projekty graficzne dla sklepu, który w swojej ofercie posiada samoprzylepne tatuaże.
Zbudowaliśmy nietypową stronę firmową, dla zagranicznej niemieckiej agencji, która zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych.
Tym razem wykonaliśmy stronę dla firmy zajmującą się importem i dystrybucją słodyczy impulsowych. Celem było zbudowanie zaufania oraz perswazji, wypromowanie marki w "cukierkowym klimacie".
Zaufała nam również luksusowa agencja hostess. Zaprojektowaliśmy makiety i stworzyliśmy Landing page'a z możliwością dodawania wpisów na blogu.
Stworzyliśmy od podstaw brand marki, co przyniosło nam wiele satysfakcji przy współpracy z naszym wyjątkowym klientem. W kolejnym etapie prac powstał serwis www, będący centrum lokalnych ofert sklepów dla graczy z całej Polski.
Zaprojektowaliśmy kilkanaście makiet pod portal agroturystyczny.
W trakcie współpracy z naszym wyjątkowym klientem, stworzyliśmy od podstaw sklep internetowy, którego nadrzędnym celem jest przedstawienie rankingu najlepszych suplementów dla sportowców.
Przygotowaliśmy projekty graficzne do platformy Producencika. Celem było przedstawienie idei  Producencika w jak najbardziej chwytliwy sposób . Efekt? Zobaczcie sami.
(Polski) Stworzyliśmy stronę sprzedażową dla firmy Deligoo, która zajmuje się realizacją dostaw online.
Stworzyliśmy innowacyjny landing page, który obsługuje kwiaciarnie z całego kraju. Kwiaciarnie mogą personalizować i dobierać sobie pudełka dla kwiatów, dzięki temu mogą jeszcze bardziej wyróżnić swój produkt na rynku i sprawić żeby był on wyjątkowy.
W trakcie współpracy z agencją Empressia stworzyliśmy innowacyjną stronę internetową dla kafejki gaming’owej.  
Jeden z czołowych mówców i trenerów rozwoju osobistego, który podnosi poziom rynku szkoleniowego w Polsce zgodnie z najwyższym stopniem etyki. Na jego szkoleniach możesz spotkać takie osoby jak: Edyta Herbuś, Andrzej Młynarczyk, Otylia Jędrzejczak. W ramach współpracy byliśmy odpowiedzialni za stworzenie sklepu internetowego i produktów reklamowych.
Gamedev to serwis internetowy, dzięki któremu możesz uczestniczyć w tworzeniu gier, poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Naszym  celem było stworzenie użytecznego portalu skierowanego dla twórców gier.
Przyczynilismy się do budowy portalu fundacji –PomaganieJestFajne, która wspiera potrzebujące chore dzieci. Portal jest w trakcie realizacji. Wykonane przez nas projekty zostały już przedstawione i zaakceptowane przez klienta.
Przygotowaliśmy sklep internetowy z produktami Dużego Misia. Strona została wykonana w formie oryginalnej strony sprzedażowej.
W swojej ofercie posiadamy również szereg wykonanych aplikacji mobilnych. W trakcie projektowania aplikacji, zawsze dbamy o kreatywny design. Chcemy aby nasi klienci wyróżniali się na rynku. Ważne są dla nas wysokie standardy.
Przygotowaliśmy luźne propozycje graficzne dla marki Silana - największego producenta proszków do prania.
Stworzyliśmy od A do Z stronę sprzedażową platformy do zarabiania pieniędzy, która dzieli się z użytkownikami swoimi zyskami z wyświetlanych na niej reklam.
Przygotowaliśmy projekty graficzne dla strony Europejskiej Bazy Dłużników. Witryna aktualnie jest w fazie realizacji.
Nawiązaliśmy również współpracę z Centrum Terapii Zintegrowanej. Narysowaliśmy kreatywne koncepcje graficzne. Wyszczegolniliśmy ofertę w przejrzysty sposób. Finalnie strona wygląda inaczej - zgodnie z specyfikacją dostarczoną przez klienta.
Przyczyniliśmy się do budowy sklepu internetowego - 4prestige.pl. Stworzyliśmy unikalne projekty graficzne oraz materiały reklamowe.
Wykreowaliśmy od A do Z sklep internetowy dla klienta Adbi.pl. W ramach wspólpracy byliśmy odpowiedziali za stworzenie projektu graficznego jak i dedykowanego oprogramowania sklepu internetowego.
Przygotowaliśmy projekty graficzne strony dla produktu medycznego, wystawiającego zwolnienia dla swoich pacjentów. Witryna aktualnie jest w fazie wdrażania.
W ramach współpracy z DiM Projekt byliśmy odpowiedzialni przede wszystkim za stworzenie od podstaw brand’u marki. Wykreowaliśmy nowoczesny logotyp, stronę internetową. Oferujemy opiekę 24/24h.
Twoja pomoc drogowa w Poznaniu. W trakcie współpracy z firmą Haiku - wykonaliśmy micro site dla Fast Trans'a.
W swojej ofercie posiadamy również wykonane portale internetowe. Obok, przedstawiamy jeden z nich. Programy.net.pl każdego dnia oferuje potężną dawkę programów – dla Ciebie.  
EN W swojej ofercie posiadamy również wykonane katalogi dla średnich jak i małych firm. Przykładowo naszymi klientami zostali: Gold Partner i PGF.  
Patikana została stworzona z myślą o dobrej rozrywce dla dzieci. Stworzyliśmy od podstaw stronę bazując na kreatywnym motywie, który ma  przyciągnąć oko każdego przedszkolaka. Zapraszamy do krainy dobrej zabawy!
Postanowiliśmy orzeźwić rynek rozwoju osobistego i w ramach współpracy z klientem przygotowaliśmy stronę sprzedażową, której celem była sprzedaż biletów na event motywacyjny.
Wykonaliśmy kilkanaście ilustracji różnego rodzaju w ramach treningu. Cwiczyliśmy z pełnym zaangażowaniem i z pasją aby dorównać najlepszym agencjom interaktywnym na rynku. Oto jesteśmy - po to aby przekształcić Twoją ideę w kreację. Jesteśmy dla Ciebie. Sprawdź nas.